foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
800 12 299 99
kontakt@fashionandmore.pl
...be inspired!

FASHION

...and more

 

Stylowe dodatki dla każdego

Każda z Was zapewne wie, jak wiele w stylizacji mogą zmienić dodatki. W zasadzie w zależności od doboru dodatków ta sama stylizacja może przemienić się z biznesowej w wieczorową, czy z codziennej w elegancką. Siła dodatków jest wręcz mityczna, dlatego warto pamiętać, aby w szafie mieć kilka podstawowych dodatków. A w 2018 r., nie może w niej zabraknąć:  1. Dużej biżuterii w tym roku modne będą zwłaszcza duże kolczyki, im wymyślniejszy kształt, im bardziej finezyjne i zaskakujące – tym lepiej. To właśnie kolczyki powinny być najmocniejszym akcentem wśród biżuteryjnych dodatków. Nie każda z nas nosi jednak kolczyki, dla tych, które preferują inny rodzaj biżuterii warto polecić duże pierścionki czy naszyjniki, które choć mniej widoczne, na wybiegach mody, to jednak nadal się na nich pojawiają.

  2. Apaszek tak to nie pomyłka, jeszcze do niedawna apaszki uważane były za passé, w tym roku się to jednak zmienia. Apaszki będziemy nosić w różnej formie: jako opaski na włosy, zamiast pasków przy spodniach i spódnicach czy w tradycyjny sposób zamiast szalików. Zatem w szafie każdej z nas powinna znaleźć się apaszka, najlepiej jeśli będzie ona miała kwiatowe wzory, bowiem te w tym sezonie będą najmodniejsze.

  3. Torebki – kuferkaw tym sezonie zdecydowany prym wiodą torebki kuferki, czy to noszone w ręku czy na pasku. Takie torebki mogą przybierać bardziej elegancki wygląd na wyjścia formalne lub być mieszaniną kolorów, deseni i brokatów, jeśli mają uzupełniać mniej formalne stylizacje. Kuferek w każdej formie w tym sezonie z pewnością będzie na topie.

  4. Przeźroczystych butównawiązujące do kryształowych pantofelków Kopciuszka, jednak o wiele od nich wygodniejsze bowiem wykonane z silikonu. W tym sezonie modne będą przeźroczyste buty. Mogą to być modele całkiem przeźroczyste, gdzie jedyny kolor stanowi podeszwa lub posiadające jedynie elementy przeźroczyste np. środkową część buda czy paski.

  5. Czegoś brokatowego lub błyszczącego w tym sezonie modne jest to co błyszczące, iskrzące i odbijające światło, dlatego w naszych szafach powinien znaleźć się jakiś brokatowy lub błyszczący dodatek.

 

 

 

 

Ostatnie wpisy

Wiosenne stylizacje

Wiosna to czas kiedy z dużą ulgą pozbywamy się ciepłych kurtek i płaszczy, wrzucamy do kąta szafy czapki i rękawiczki. Wreszcie możemy bawić się modą i nie musimy brać pod uwagę niskich temperatur. Tej wiosny modne będą pastelowe kolory oraz czerń, wśród materiałów zdecydowanie najczęściej przewija się dżins. Chcąc wyglądać modnie tej wiosny warto zapoznać się z naszymi propozycjami męskich i damskich wiosennych stylizacji.

Więcej…

Lekkie i modne kreacje na co dzień

Niezobowiązująca moda na każdy dzień

 

Piękna kreacja - prawda?

 

 

 

 

Jak być modną latem?

 

Latem 2018 r. modne będą przeźroczystości, szyfony i tiule. Często spotykanym będzie motyw poziomych pasków oraz desenie dużych kwiatów. Kolorystyka rodem z naszej flagi narodowej można się bowiem spodziewać połączeń bieli i czerwieni z domieszką czerni.

Więcej…


Copyright © 2018 Fashion and more... Rights Reserved.