foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
800 12 299 99
kontakt@fashionandmore.pl
...be inspired!

FASHION

...and more

 

Latem 2018 r. modne będą przeźroczystości, szyfony i tiule. Często spotykanym będzie motyw poziomych pasków oraz desenie dużych kwiatów. Kolorystyka rodem z naszej flagi narodowej można się bowiem spodziewać połączeń bieli i czerwieni z domieszką czerni.

 

Jeśli chcecie być modne tego lata powinnyście się zaopatrzyć przede wszystkim w:

 

  1. Zwiewne ubrania z dużymi deseniami kwiatowymi – to pierwszy trend, który z pewnością będzie modny tego lata, duże desenie kwiatowe zdecydowanie zdominują tegoroczne plaże.

  2. Przeźroczyste tkaniny i buty – tego lata będziemy okrywać nie ukrywając, czyli modne będą tiule, szyfony oraz wszelkiego rodzaju zwiewne i prześwitujące materiały. Biustonosz widoczny pod niemal przeźroczystą bluzką czy krótki kombinezon (niewiele różniąc się od body) a na wierzch przeźroczysta tiulowa spódnica, nie będą nikogo gorszyły – przeciwnie staną się krzykiem mody. Kolejnym krzykiem mody będą przeźroczyste buty, zatem nasze sandały będą miały przeźroczyste paski, nasze szpilki przeźroczyste środki butów a nawet nasze kalosze będą wykonane z przeźroczystego silikonu. W designie butów będą dominowały buty na grubych obcasach.

  3. Czerwień i biel – to zdecydowanie kolory, które dominowały na tegorocznych pokazach mody wiosenno – letniej, dlatego należy się spodziewać, że to czerwień obejmie w posiadanie cały letni sezon 2018 r.

  4. Chcąc być modną latem nie należy zadbać o należytej pielęgnacji, bowiem nawet najlepszy look ubraniowy zostanie zepsuty jeśli nasze włosy będą jak siano, a skóra poparzona słońcem. Dlatego chcąc być modną latem należy także zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry i włosów.

  5. Wybierając się na wakacje warto zadbać także o eleganckie dodatki, przedmioty takie jak kosmetyczka, portfel i itp. W trakcie wakacji będziemy ich często używać w miejscach publicznych, a nic tak nie psuje imagu modnej i szykownej kobiety jak wyciągnięcie z torebki poobdzieranej kosmetyczki czy rozwalającego się portfela, dlatego warto zadbać o te elementy przez letnim urlopem.


 

 

 

Ostatnie wpisy

Lekkie i modne kreacje na co dzień

Niezobowiązująca moda na każdy dzień

 

Piękna kreacja - prawda?

 

 

 

 

Jak być modną latem?

 

Latem 2018 r. modne będą przeźroczystości, szyfony i tiule. Często spotykanym będzie motyw poziomych pasków oraz desenie dużych kwiatów. Kolorystyka rodem z naszej flagi narodowej można się bowiem spodziewać połączeń bieli i czerwieni z domieszką czerni.

Więcej…

Stylowe dodatki

 

Stylowe dodatki dla każdego

Każda z Was zapewne wie, jak wiele w stylizacji mogą zmienić dodatki. W zasadzie w zależności od doboru dodatków ta sama stylizacja może przemienić się z biznesowej w wieczorową, czy z codziennej w elegancką. Siła dodatków jest wręcz mityczna, dlatego warto pamiętać, aby w szafie mieć kilka podstawowych dodatków. A w 2018 r., nie może w niej zabraknąć:  1. Dużej biżuterii w tym roku modne będą zwłaszcza duże kolczyki, im wymyślniejszy kształt, im bardziej finezyjne i zaskakujące – tym lepiej. To właśnie kolczyki powinny być najmocniejszym akcentem wśród biżuteryjnych dodatków. Nie każda z nas nosi jednak kolczyki, dla tych, które preferują inny rodzaj biżuterii warto polecić duże pierścionki czy naszyjniki, które choć mniej widoczne, na wybiegach mody, to jednak nadal się na nich pojawiają.

  2. Apaszek tak to nie pomyłka, jeszcze do niedawna apaszki uważane były za passé, w tym roku się to jednak zmienia. Apaszki będziemy nosić w różnej formie: jako opaski na włosy, zamiast pasków przy spodniach i spódnicach czy w tradycyjny sposób zamiast szalików. Zatem w szafie każdej z nas powinna znaleźć się apaszka, najlepiej jeśli będzie ona miała kwiatowe wzory, bowiem te w tym sezonie będą najmodniejsze.

  3. Torebki – kuferkaw tym sezonie zdecydowany prym wiodą torebki kuferki, czy to noszone w ręku czy na pasku. Takie torebki mogą przybierać bardziej elegancki wygląd na wyjścia formalne lub być mieszaniną kolorów, deseni i brokatów, jeśli mają uzupełniać mniej formalne stylizacje. Kuferek w każdej formie w tym sezonie z pewnością będzie na topie.

  4. Przeźroczystych butównawiązujące do kryształowych pantofelków Kopciuszka, jednak o wiele od nich wygodniejsze bowiem wykonane z silikonu. W tym sezonie modne będą przeźroczyste buty. Mogą to być modele całkiem przeźroczyste, gdzie jedyny kolor stanowi podeszwa lub posiadające jedynie elementy przeźroczyste np. środkową część buda czy paski.

  5. Czegoś brokatowego lub błyszczącego w tym sezonie modne jest to co błyszczące, iskrzące i odbijające światło, dlatego w naszych szafach powinien znaleźć się jakiś brokatowy lub błyszczący dodatek.

 

 

 

 


Copyright © 2018 Fashion and more... Rights Reserved.