Wiosna to czas kiedy z dużą ulgą pozbywamy się ciepłych kurtek i płaszczy, wrzucamy do kąta szafy czapki i rękawiczki. Wreszcie możemy bawić się modą i nie musimy brać pod uwagę niskich temperatur. Tej wiosny modne będą pastelowe kolory oraz czerń, wśród materiałów zdecydowanie najczęściej przewija się dżins. Chcąc wyglądać modnie tej wiosny warto zapoznać się z naszymi propozycjami męskich i damskich wiosennych stylizacji.

 

Dla niego

  1. Pierwsza propozycja to biznesowa wiosna, gdy sytuacja nie wymaga noszenia pełnego garnituru tej wiosny możemy pozwolić sobie na zrezygnowanie z krawata i kamizelki do garnituru i ubrać pod spód bluzkę w pastelowym kolorze. Do garniturów w tradycyjnych kolorach proponujemy bluzki o nietypowych dekoltach typu „woda” czy w „serek”. Natomiast panowie, którzy wolą nieco ekstrawagancji powinni rozejrzeć się za śliwkowymi garniturami.
  2. Druga propozycja to rozwiązanie idealne na randkę. W takiej sytuacji każdy mężczyzna chce wyglądać dobrze, a jednocześnie swobodnie, dlatego też na randkę proponujemy włożyć ciemne dżinsy a do tego jasnoniebieską – pastelową koszulę, całość uzupełnić o skórzany pasek, taki jak ten – https://stylowydodatek.pl/37-paski. Buty i pasek powinny być tego samego koloru, do tej stylizacji doskonale sprawdzi się zarówno czerń, jak i brąz.

 

Dla niej

  1. Tej wiosny zarówno w biznesowej modzie męskiej jak i damskiej obserwujemy nieco luźniejszy styl, taka jest też nasza propozycja stylizacji wiosennej dla bizneswoman. Proponujemy włożyć, eleganckie spodnie w kantkę kończące się powyżej kostki, do tego biała bluzka z kołnierzem i pulower, całość uzupełniają uzupełniają płaskie mokasyny. Zarówno buty, jak i spodnie oraz pulower mają kolor lapis lazuli. Całość uzupełnia torebka w zależności od potrzeb – kuferek lub aktówka, najlepiej także w tym samym kolorze. Sugerujemy oszczędność w biżuterii, w przypadku stylizacji tego typu elementami ozdobnymi mogą być srebrna bransoleta od zegarka czy pierścionek. Jeśli kolczyki to wyłącznie subtelne i maleńkie.
  2. Zaproponowana stylizacja biznesowa była raczej w ciemnych barwach, przeciwnie będzie w przypadku stylizacji randkowej. Tutaj proponujemy sięgnąć po pastelową, jasnoniebieską sukienkę na kole sięgającą połowy ud, do tego żakiet w identycznym kolorze. Całość dopełniają czarne, wysokie szpilki oraz torebka – kuferek – także w kolorze czarnym. W przypadku tej stylizacji jako biżuterię polecamy okazałe pierścionki. To delikatna i elegancka stylizacja, dlatego można w niej zrezygnować z większych ozdób.